Hakkımızda

1993 yılında konfeksiyon imalat ağı ile başlayan hizmet serüvenimiz, 2000 yılında mağazacılık sektörü ile Jager Fabel markası olarak tüketici ile buluşmuş ve hedeflerimizi bir adım ileri alarak devam etmiştir.

Tüketiciyle buluştuktan sonra sektörün önde gelen kurum ve markaları ile ortak işbirliklerimiz olmakla birlikte tüketicinin menfaatini koruyup kollayan arge çalışmalarımız olmuştur.

Kuruluşumuzdan bu yana kurumsallaşmak ve kendi entegrasyonumuzu oluşturmak adına; 

Doğaya saygılı aynı zamanda üreticinin ve tüketicinin sağlığını gözeten bir sisteme sahip olabilmek için hedeflerimizi bir adım daha öteye götürüp Noyan Tex firmamızı kurarak, sektörümüzün diğer bir faaliyet alanına giriş yaptık.

Güçlü, dirayetli, özgüvenli ve profesyonel bir ekip ile birlikte kaliteli yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet vermeyi kendimize ilke edindik.

İstanbul Beylikdüzü ilçesinde 1000m2 depomu ve 500m2 showroomumuz ile siz değerli müşterileriimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hedeflerimizi bir adım daha ileriye taşımak ve yenilikçi, yeni bir sistem ile farklı bir faaliyet alanında karşınıza çıkmak dileğiyle...

Sevgiler,

Noyan Tex Ailesi